Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 676 komentarzy

John May - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

Moja relacja wideo z Marszu Niepodległości (bez policji)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marsz Niepodległości 2012 - od ronda Romana Dmowskiego do pomnika Romana Dmowskiego. Wideo pozbawione relacji z 60 minutowego przestoju, który miał miejsce zaraz po ruszeniu marszu.


Czoło Marszu GP

 

 Relacja video (bez policji)

 

 Miedia które relacjonowały przebieg Marszu Niepodległości

 

Klamka zapadła

no comment 

Jeśli ktoś jest zainteresowany  poniżej relacje z '60 minutowej pauzy':

KOMENTARZE

 • John May
  Piekna relacja:)
 • "WSZYSTKO ZGODNIE Z PLANEM......
  .....
  jeszcze tylko trochę i wyprowadzę ludzi na ulicę, niech rzucą się do gardeł, niech leje się krew, niech kryzys się pogłębi. W końcu właśnie w tym celu utworzyłem wiele przeciwstawnych stowarzyszeń i portali internetowych, które zachęcają lemingi do marszów i demonstracji, a drugą stronę ogłupiają przez mój ukochany TVN. Wkrótce dołączą się związki zawodowe. Zaczekam do wiosny, wtedy chętniej ruszą ludziska dupska z przed komputerów.
  Cieszę się, że udało mi się sprowadzić tak wielu imigrantów do Europy. Wkrótce przydadzą się w mojej europejskiej wiośnie ludów. Wystarczy mała iskra zapalna i Londyn i Paryż zapłonie.
  Nie mogę się doczekać gdy po tym skrupulatnie zaplanowanym show zapanuje upragniony New World Order
  Szykujcie flagi, koktajle mołotowa, noże, kastety"
  -SZATAN-

  http://www.youtube.com/watch?v=H9P3x9YINTg
 • @autor
  Najbardziej podoba mi się pytanie, czy to jest ANTIFA

  Tym lewakom dzięki "dobrym chłopakom" strach nie pozwala się ujawniać i pokazywać na mieście bez dywizji policji.
  Ulica jest po prawej stronie i lewaki przemieszczają się jak szczury po kanałach xD
  Atakują tylko w przewadze 10:1 i to ze sprzętem tylko i wyłącznie, gdyż jak wiadomo są bardzo "honorowi".
 • Starcia z policją podczas Marszu Niepodległości 2012
  http://www.youtube.com/watch?v=NgyBUm4_fv0&feature=related
 • Genialna prowokacja
  Program Pośpieszalskiego 15 listopada.
  Temat: marsz Niepodległości.
  MOJA TEZA: genialne i udane posunięcie (genialna prowokacja) nierządu Tuska w postaci dyspozycji rozlokowania (wcale nie zamaskowanych policjantów, ci nawet nie musieli się starać) ale ufoludków policyjnych w pełnym rynsztunku wzdłuż marszu Niepodległości jak najbliżej na styk przechodzącego marszu.
  Taka koncepcja gwarantuje zamieszki z udziałem/z poszkodowaniem/z atakami/zadymą demonstrujących uczciwych Polaków w marszu Niepodległości. A więc pożądany wynik medialno-propagandowy, co daje kompromitację marszu Niepodległości i organizatorów oraz uczestników (te znienawidzone przez nierząd Kluby GP).
  DOWÓD:
  Wiadomo, że w każdym marszu Niepodległości biorą i wezmą udział jako margines zadymiarze/kibole/rozrabiacy/bandziory/prawicowi terroryści (co sobie chcecie niepotrzebne skreślić). Tego marginesu nie są ani nie będą w stanie pozbyć się organizatorzy takiego marszu , gdyby nawet bardzo tego chcieli.
  A GDYBY ufoludki policyjne były rozlokowane NIE NA ULICY którą przechodzi marsz Niepodległości, tylko w rejonie ale np. w równoległych ulicach, za rogiem ale BEZ KONTAKTU WZROKOWEGO z marszem Niepodległości, to ja się pytam, kogo atakowaliby wmieszani w marsz zadymiarze/kibole/rozrabiacy/bandziory (niepotrzebne skreślić)??. Spokojnych maszerujących którzy obok ramię w ramię z rodzinami demonstrowali?
  I TAKIE PYTANIE (tępy i nieprzygotowany w tym odcinku programu) Pośpieszalski powinien zadać Sokołowskiemu! Wtedy, spocony takim pytaniem Sokołowski przecież nie byłby w stanie wcisnąć, że zadymiarze wobec braku na wyciągniecie ręki ufoludków policyjnych, zaatakowaliby uczestników marszu (!) bo takie coś jeszcze nigdy nigdzie się nie zdarzyło, aby zadymiarze/kibole/rozrabiacy/bandziory (niepotrzebne skreślić) bili prawicowych demonstrantów z rodzinami maszerujących z flagami narodowymi! Sokołowski i zgraja planująca te genialną prowokację dobrze to wie, że zadyma i atakowanie ufoludków w ulicach sąsiednich, dalej poza marszem Niepodległości nic nie dałoby zarówno zadymiarzom którzy stojąc twarz w twarz z ufoludkami wzięli by w d…ę, a jeśli nawet zadymiarze tam zaatakowaliby policyjnych ufoludków, to przecież odbyłoby się to poza marszem Niepodległości i efekt medialno-propagandowy żaden. Ten błąd popełniła zgraja nierządu rok temu jak to na Pl Konstytucji nierząd sprowokował zadymę, ale marsz szybko wymaszerował spokojnie zupełnie gdzie indziej, poza rejon pułapki przygotowanej przez nierząd i trzeba było zorganizować oszustwo w nierządowych łżemediach…
  Sokołowski w rozpaczy na takie pytanie, może bełkotałby, że gdyby ulica którą maszerował masz Niepodległości była pozbawiona policyjnych ufoludków (oni byliby w rejonie sąsiednich ulic, bez kontaktu wzrokowego z marszem) że zadymiarze/kibole/rozrabiacy/bandziory (niepotrzebne skreślić) w takim razie niechybnie zaczęliby plądrować sklepy i lokale (w to jednak nikt by nie uwierzył) bo prosty argument, że policjanci-przebierańcy przecież zwiadomiliby ufoludków policyjnych którzy od razu mogliby przystąpić do akcji - wszak stacjonują za rogiem, w równoległych ulicach…
  DRUGI DOWÓD NA POWYŻSZE: W omawianym odcinku - Bliżej – Pośpieszalskiego z dnia 15 listopada jeden z organizatorów przypadkiem (czemu tylko przypadkiem?!) krótko wspomniał, że w Lublinie, marsz Niepodległości 11 listopada 2012 przebiegł bez żadnych zadym i nie było Policji w ogóle. Eureka! Policji tam nie było w ogóle bo tamtejsze ufoludki policyjne, tak jak wszystkie z kraju były zwiezione do Warszawy na tę genialną prowokację nierządu. A przecież, tam w Lublinie także w tamtejszym normalnym marszu Niepodległości byli wmieszani jako zwykły margines lokalni zadymiarze/kibole/rozrabiacy/bandziory (niepotrzebne skreślić) choć w mniejszej ilości bo część pojechała do Warszawy po to aby niechcący wzmocnić efekt propagandowy tej genialnej prowokacji i być głupawym narzędziem w rękach nierządu. Ale dlaczego tego nie widzi cienki Pośpieszalski (o organizatorach nie mówiąc) zamiast tym torem pociągnąć dyskusję, tępo poprowadził program w kierunku sprawy Starucha.
  A odcinek programu Pośpieszalskiego z 15 listopada o marszu to kompromitacja marszu ale z winy Pośpieszalskiego i uczestników programu którzy nie pojęli w czym rzecz i jakie pytanie stawiać!!! Szkoda.
  OBAWIAM SIĘ, że tak samo nierząd rozegra w 2013 roku marsz Niepodległości w Warszawie, na który zresztą przyjedzie już mniej ludzi (to drugi sukces nierządu) wobec tego, że w tak dziecinny sposób dają się ograć organizatorzy marszu z Pośpieszalskim na czele. Macherzy z nierządu dobrze wiedza, że nie wolno schować policyjnych ufoludków poza kontakt wzrokowy z marszem. Zadyma musi być medialnie związana z marszem, zadyma nie związana z marszem a odbywająca się na innych ulicach gdzie nie ma marszu, to klęska medialno-propagandowa nierządu.
  Prowokacja była (genialna), ale nie policyjnych przebierańców ale właśnie przez demonstracyjne użycie policyjnych ufoludków którzy stali w bliskim kontakcie (co najmniej wzrokowym) z idącym marszem Niepodległości zawierającym niezawodny margines zadymiarzy/kiboli/rozrabiaków/bandziorów (niepotrzebne skreślić) … Przebierańcy policyjni naprawdę, nie musieli się zbytnio napracować…
 • @Tadeusz z Gdyni 01:08:39
  Bardzo cenna, logiczna analiza i najlepsza jak dotychczas,
  Szczęść Ci Boże
 • Prowokatorami nie była Policja, ale ABW.
  Pod pomnikiem Dmowskiego zapytałam policjantów z tarczami skąd są.
  Powiedzieli że są z Krakowa i że ściągnięto z całej Polski posiłki w ilości 700 policjantów. Pytałam, czemu nie połapali prowokatorów-powiedzieli, że już ich mają i że jest spokój przecież. Powiedziałam, że prowokatorzy wyglądali raczej na ludzi z ABW i ich szef, który stał z tyłu i się przysłuchiwał kiwnął głową na Tak.

  Potem to samo powtórzyli inni, po akcji- jacyś dowódcy, którzy stali przy samochodach i robili odprawę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031