Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 676 komentarzy

John May - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

Fałsz w mediach mainstreamowych.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

70 lat istnienia NSZ, marsz obstawiony przez kilkuset policjantów gotowych na wszystko.

 

Cieszę się że policja zabezpieczała marsz który odbył się z okazji 70 lat istnienia NSZ, mam wrażenie jednak że policja szykowała się do powstrzymania rozrób, które w jej mniemaniu mieli sprowokować kombatanci oraz uczestnicy marszu, wśród których było wiele rodzin z dziecmi.

Wg mainstreamowych mediów (upraszczając) w marszu brało udział kilkaset osób związanych z kibicami, oraz kilkunastu 'miłośników starych mundurów'.  Nie będę wskazywał kto dał taki przekaz, zainteresowani znajdą.

'Dziennikarstwo' mainstreamowych mediów sięgneło totalnego dna, funkcjonariusze przekazują chyba tylko notki stworzone wcześniej w propagandowych biurach, a więc czas na amatorskie relacje.

 

 

Zabacz ilu było uczestników marszu.

 

Pod pomnikiem Romana Dmowskiego.

 

Polecam zobaczyć zdjęcia z marszu wykonane przez Małgorzatę (kliknij na imię)


 

KOMENTARZE

 • @Łażący Łazarz 00:12:50
  Za ODWAGE!
 • Jak mają inaczej komentować ?
  Narodowość to dla nich strach słowo egzorcyzm po którym dostają drgawek konwulsji.O przepraszam jest jedna narodowość którą promują i kochają na siłę nam umilają.
  http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg&feature=related
 • powielone i podane dalej :)))
  http://www.mmpulawy.pl/artykul/wystawa-100-lat-ruchu-strzeleckiego-na-ziemi-pulawskiej#comment-330936
 • Patrz
  Patrząc na te zdjęcia milicjoPOlicjantów POmiot parchów Smierszy, IW, UB, SB, MO, a nawet nie zawaham się tego napisać Gestapo i SS no i zomowców, mających w oczach strach i tęsknotę za rozumem, nasuwa mi się pytanie: skąd oni są, skąd się biorą???, czy już "wadze" mają swoją jak ferma świń, kurczaków hodowlę tych karykatur, kreatur bezmózgich mięśniaków? i gdzie? przecież to na sterydach pędzone osiłki bez żadnej wydolności fizycznej na dłuższą metę, w dodatku w tych karykaturalnych uniformach. Przecież to taka bezmózga hołota, jak i ich przełożeni. No i to to ma zapewnić PO wieczne panowanie? przecież to śmiech i POlitowanie wzbudza nie strach przed tą bezmózgą hołotą. Co oni zrobią jak Polaków tam będzie nie kilka tysięcy lecz kilkaset? milion lub więcej? POsrają się ze strachu w te swoje uniformy. Ps. Jeżeli to przeczytają to mnie bardzo ucieszy. .
 • @Łażący Łazarz 00:12:50
  Niestety wszyscy wiemy w czyich rekach sa media w Polsce.
 • @Łażący Łazarz 00:12:50
  Muszę powiedzieć, że w wielu innych miejscach, zauważam o rosnącej świadomości młodzieży. To chyba jakiś uśmiech historii, że mimo trudności, zawsze jako naród stajemy na nogi.

  Serce rośnie!

  pozdrawiam,
 • Cześć Wam i Chwała i Wieczna Pamięć!!
  Wszystkim poległym, zamordowanym, zapomnianym bohaterom, którzy złożyli swe życie i stracili zdrowie, za Wolną i Niepodległą Polskę, za Polskość i wierność Ojczyźnie, wszystkim którzy polegli w walkach z wrogami Polski, zostali zamordowani, w NKWD-owskich, KGB-owskich, UB-eckich, żydokomunistycznych katowniach i więzieniach, wszystkim walczącym w niepodległościowym i antykomunistycznym podziemiu zbrojnym, wszystkim żołnierzom Armii Krajowej, ZWZ, NSZ, WiN, WiS, NZW, KWP, NIE, ROAK, AKO, Wszystkim żołnierzom i harcerzom konspiracji i Ruchu Oporu, Powstańcom Warszawskim, wszystkim Patriotom i Narodowcom,
 • @Kula Lis 62 10:52:27
  „Oni" nie atakują nas za to, czym jesteśmy dzisiaj, oni nas atakują, bo wiedzą, kim możemy być jutro. Ci „oni” to dawni stalinowcy, komunisci i SBcy i ich dzieci i wnuki, którzy w latach 60. , 70. i 80. stali się tzw. „demokratyczną opozycją” - lewicą laicką, to późniejsi KORowcy, targowiczanie-magdalenkowicze, volksdeutsche-"europejczycy", toleraści, agenci SB, konfidenci i okrągło-stołowcy.

  Modlitwa żołnierzy Armii Podziemnej

  Panie Boże Wszechmogący, daj nam siły i moc wytrwania w walce o Polskę, której poświęciliśmy nasze życie. Niech z krwi przelanej naszych braci, pomordowanych w lochach gestapo i czeki, niech z łez naszych matek i sióstr, wyrzuconych z odwiecznych swych siedzib, niech z mogił naszych żołnierzy poległych na polach całego świata powstanie Wolna Polska. O Maryjo, królowo Korony Polskiej, błogosław naszej pracy i naszemu orężowi.

  O spraw, miłościwa Pani, Patronko naszych rycerzy, aby wkrótce u stóp Jasnej Góry i Ostrej Bramy zatrzepotały Polskie Sztandary z Orłem Białym i Twoim Wizerunkiem. Amen.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031